panele winylowe Warszawa

Panele winylowe – Warszawa

Firma Dekorus od wielu lat specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu i wyposażeniu łazienek. Proponujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki temu mamy pewność, że produkty dostępne w naszej ofercie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego oprócz samego produktu proponujemy odbiorcom naszych usług fachowe porady i realizację projektów (wizualizacji) łazienek. W pomieszczeniach takich jak łazienka wybór odpowiednich produktów jest szczególne ważny. Nie stawiamy jednak na standardowe wybory. Wprowadzamy do Państwa domów nowoczesne rozwiązania, a wśród nich m.in. wysokiej jakości panele winylowe.

Podłoga idealna do łazienki – Quick Step Winyl

Wybór podłogi w pomieszczeniach, w których panuje bardzo duża wilgotność, a dodatkowo istnieje duże ryzyko bezpośredniego kontaktu z wodą, nie jest prosty. Przez wiele lat w łazienkach stosowano wyłącznie płytki. Dzięki podłodze Quick Step Winyl czasy te odchodzą jednak w niepamięć. W naszej ofercie znajdą Państwo absolutny hit ostatnich lat – panele winylowe Quick Step, które dzięki temu, że są wodoodporne, doskonale sprawdzają się nie tylko w łazienkach, ale również np. w kuchniach, czy korytarzach. Podłogi winylowe to doskonałe rozwiązanie również do salonu, bądź sypialni. Wszystko to dzięki ich wysokiej trwałości, świetnej akustyce oraz doskonałym parametrom użytkowym.

Quick Step Livyn – zalety nowoczesnej podłogi

Panele Quick Step są przede wszystkim bardzo łatwe w montażu – nie wymagają specjalistycznych umiejętności. Tworzą one wytrzymałe podłogi winylowe, których niezmienionym wyglądem klienci mogą cieszyć się przez długie lata. Jakie jeszcze zalety posiada podłoga Quick Step Livyn? Specjalna powłoka zastosowana na panelach nie tylko sprawia, że są one wodoodporne, ale także decyduje o łatwości czyszczenia. Dzięki temu można oszczędzić sporo czasu podczas codziennego sprzątania. Najważniejszą cechą paneli jest jednak ich bardzo naturalny wygląd. Wielu klientów twierdzi, że laminowane podłogi nie prezentują się zbyt dobrze. Zdecydowanie inaczej jest w przypadku paneli winylowych Quick Step Livyn, które wyglądają bardzo naturalnie – jak podłogi drewniane. Dodatkowo podłoga Quick Step Winyl została pokryta specjalną warstwą, która chroni ją przed zarysowaniami. Spadające z większych wysokości przedmioty nie są już zagrożeniem dla paneli. To wpływa także na wspomnianą już wytrzymałość na długie lata.

Panele Quick Step – Warszawa i okolice

W przypadku zainteresowania ofertą Quick Step w Warszawie zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki stacjonarnej, która znajduje się przy ul. Modlińskiej 383. Na miejscu można obejrzeć oferowane podłogi winylowe oraz skorzystać z usług doradczych świadczonych przez naszych ekspertów.

Salon działa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00. Zapraszamy także w sobotę w godzinach 9.00-14.00.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu