Płytki 3D – pomysł na oryginalną aranżację wnętrza

Płytki dekoracyjne 3D to element jednego z najciekawszych trendów aranżacyjnych. Popularność zawdzięczają swoim wysokim walorom estetycznym. Dzięki nieregularnej strukturze płytki 3D, w zależności od ustawienia i intensywności światłocienia, stworzyć mogą unikalny efekt. Wypukły wzór 3D zawarty na płytkach ceramicznych zapewnia oryginalny wygląd w każdym pomieszczeniu w jakim płytki 3D zostały zastosowane. Płytki 3D z powodzeniem sprawdzają się zarówno w kuchniach i łazienkach, jak również w przestrzeniach dziennych, biurach czy przedpokojach. Ścienne rozwiązania strukturalne wpasują się doskonale we wnętrza o różnorodnym charakterze wykończenia i stylach nowoczesnych, minimalistycznych, czy nawet glamour lub industrialnych.

Jak efektownie wykorzystać płytki dekoracyjne 3D?

Płytki 3D mogą być wykorzystane w różnoraki sposób. Oprócz świetnego wypełniania przestrzeni między szafkowych w kuchniach i łazienkach, płytki ceramiczne 3D mogą służyć również jako alternatywa dla tapet ściennych czy element tworzący niepowtarzalną kompozycję zamiast obrazu czy plakatu. Dostępność wielu rodzajów i typów daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. W przypadku trójwymiarowych płytek dekoracyjnych, jedynym ograniczeniem może okazać się nasza wyobraźnia.

DEKORUS – płytki ceramiczne 3D

W ofercie naszego sklepu zainteresowani Klienci znaleźć mogą obszerną gamę płytek dekoracyjnych 3D, które wpasują się we wnętrza o różnorodnych stylach wykończenia. Do dyspozycji oddajemy mnóstwo rozwiązań, zróżnicowanych pod względem dostępnych wariantów kolorystycznych, wzorów, struktur, wykończeń i rozmiarów. Proponowane płytki 3D to produkty najwyższej jakości, wyróżniające się szczególnie precyzją wykonania, solidnością, odpornością i wytrzymałością. Zaspokajają wszelkie oczekiwania, odpowiadają nawet na najbardziej wymagające potrzeby, zapewniają pełny komfort użytkowania, a co najważniejsze – służą z powodzeniem przez wiele lat.

Płytki dekoracyjne 3D – sklep Warszawa i okolice

Szukasz nieoczywistych rozwiązań i Twoją uwagę przykuły płytki ceramiczne 3D? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą płytek 3D. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Modlińskiej 383. To właśnie tutaj zapoznać się można bliżej z oferowanymi produktami oraz zasięgnąć fachowej porady naszych ekspertów. W przypadku pytań czy wątpliwości można się z nami także skontaktować – telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu