kompleksowy remont łazienki Warszawa

Kompleksowy remont łazienki – Warszawa

Zanim zdecydują się Państwo na zakup odpowiednich produktów, warto zapoznać się z dostępnym na rynku asortymentem. Nasza oferta to szereg rozwiązań, dzięki którym wykończenie i aranżacja łazienki będzie znacznie prostsza. Nasi specjaliści z przyjemnością przedstawią Państwu te, dzięki którym spełnicie swoje marzenia o łazience estetycznej, ale także niezwykle funkcjonalnej.

Wykończenie łazienki i jej aranżacja

Nasza oferta to najlepsze produkty dostępne na rynku. Proponujemy m.in.:

Stawiamy na asortyment najlepszych producentów. Dzięki temu klientom oferujemy produkty takich marek jak: TUBĄDZIN, PARADYŻ, GEBERIT, RADAWAY, EXCELLENT i wiele innych. W odróżnieniu od innych salonów łazienkowych proponujemy również profesjonalne doradztwo i wykonawstwo. Odwiedzając nasz sklep stacjonarny, można zapoznać się z wieloma produktami przedstawionymi na powierzchni wystawowej. Istnieje możliwość skorzystania z gotowych rozwiązań przygotowanych przez naszych specjalistów lub stworzenia unikalnego projektu łazienki według indywidualnych wymagań. Nasz wykwalifikowany personel na Państwa życzenie może przygotować wizualizację, dzięki której podjęcie właściwych decyzji aranżacyjnych będzie jeszcze łatwiejsze. Na każdym etapie projektu nasi klienci otrzymują fachową pomoc.

Nowoczesne wykończenie łazienki – Warszawa

Remonty łazienek są jednymi z najtrudniejszych prac, które bez odpowiedniej wiedzy bardzo ciężko przeprowadzić samemu. Właśnie dlatego proponujemy swoim klientom profesjonalną pomoc i najnowsze rozwiązania wykończeniowe. Aranżacja łazienki przygotowana przez naszych specjalistów wykorzystuje wciąż mało popularne pomysły. Jednym z nich może być zastosowanie podłogi Quick Step w łazienkach. Decydując się na kompleksowy remont łazienki, mogą Państwo wybrać panele do złudzenia przypominające prawdziwe drewno. Rozwiązanie to jest bardzo bezpieczne i wyróżnia się wieloletnią trwałością. Dostępne w naszej ofercie panele winylowe Quick Step są wodoodporne, dzięki czemu bez problemu mogą zostać zastosowane w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności – np. w łazienkach. Ponadto są bardzo odporne na uderzenia i zagniatanie – co w przypadku wysoko eksploatowanych pomieszczeń jest równie istotne.

Remont łazienki – Warszawa

Remont łazienki z firmą Dekorus jest znacznie łatwiejszy. Wystarczy, że klient przedstawi nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się całą resztą. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu łazienkowego, który znajduje się przy ul. Modlińskiej 383 w Warszawie.

Planują Państwo wykończenie lub kompleksowy remont łazienki? Jako profesjonaliści działający w branży od wielu lat doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy musi specjalizować się w takiej dziedzinie jak wykończenie łazienki. Firma Dekorus proponuje więc swoim klientom fachową pomoc – od momentu stworzenia projektu, poprzez wybór odpowiednich produktów spełniających wszelkie oczekiwania, aż do momentu wykonania ich montażu i aranżacji lub remontu wnętrza.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu