projektowanie łazienki warszawa

Profesjonalne projektowanie łazienek

Łazienka to jedno z podstawowych pomieszczeń domowych, które powinno wyróżniać się nie tylko odpowiednią estetyką, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Żeby tak było, niezbędny jest właściwy projekt łazienki, uwzględniający połączenie tych dwóch elementów. Projektowanie łazienek wymaga doświadczenia oraz odpowiedniej, specjalistycznej wiedzy, dlatego tę kwestię lepiej powierzyć specjalistom. Firma Dekorus wykonuje profesjonalne projekty łazienek dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Nowoczesne łazienki – projekty łazienki od podstaw, uwzględniające najnowsze rozwiązania rynkowe

Firma Dekorus proponuje asortyment najwyższej jakości, który wykorzystywany jest przy realizacji wszystkich projektów. Klienci mają możliwość wyboru:

• płytek ceramicznych,
• wyposażenia łazienki, do którego zaliczają się wanny, kabiny prysznicowe, ceramika łazienkowa, baterie łazienkowe itp.,
• drzwi wewnętrznych,
• podłóg winylowych, paneli laminowanych i płytek drewnopodobnych.

Coraz częściej projekty łazienek uwzględniają nietradycyjne rozwiązania. Idealnym przykładem jest wymieniona wyżej podłoga winylowa, która swoim wyglądem przypomina naturalne drewno. W ostatnich latach wielu klientów decydowało się na projekt łazienki z wykorzystaniem paneli winylowych Quick Step, które są idealną bazą do stworzenia łazienki niezależnie od wybranego stylu.

Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich tych, którzy marzą o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu. Wykonujemy aranżacje małych łazienek, nie stanowią dla nas problemu także inne wyzwania. Projekty (wizualizacje) łazienki powstają w oparciu o potrzeby klienta i jego indywidualny gust.

Projekty łazienek – Warszawa

Salon łazienkowy Dekorus znajduje się przy ul. Modlińskiej 383 w Warszawie. Działamy od poniedziałku do soboty – informacje dotyczące godzin otwarcia oraz dokładnej lokalizacji znajdują się w zakładce „Kontakt”. Nasi projektanci łazienek są do Państwa dyspozycji, oferując wykonanie kompleksowej wizualizacji łazienki. Nie stanowi dla nas problemu ani aranżacja małych łazienek, ani wyszukane projekty przestronnych pokojów kąpielowych.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej placówki, gdzie znajduje się specjalna przestrzeń wystawowa. Klienci mają w niej możliwość osobistego obejrzenia większości oferowanych produktów, dzięki czemu ich wybór jest znacznie łatwiejszy. W przypadku zainteresowania konsultacją z naszymi specjalistami zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, który umożliwi ustalenie terminu Państwa wizyty.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu