Wizualizacja łazienek w Warszawie!

Dobry pomysł na aranżację wnętrza łazienki, kuchni czy salonu to pierwszy krok w kierunku stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni. Jeśli zależy Ci na tym, by projekt łazienki był modny, funkcjonalny i opierał się o najlepsze doświadczenia aranżacyjne – podstaw na współpracę z Dekorus. Gdy chodzi o projekty łazienek i innych wnętrz, Warszawa nie zaoferuje Ci więcej niż my.

Kompleksowa obsługa: od inwentaryzacji pomieszczenia i omówienia wizji aranżacyjnej, przez pomoc w doborze materiałów wykończeniowych, aż po realizację wraz z nadzorem autorskim – a to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

Pragniesz odmienić zupełnie przestrzeń Twojego domu lub mieszkania i stworzyć designerską przestrzeń, w której aż chce się przebywać? Skorzystaj z pomocy ekspertów Dekorus i przekonaj się, że remont łazienki, salonu czy sypialni może być prawdziwą przyjemnością i przebiec bezstresowo.

Dlaczego warto powierzyć projektowanie łazienki w nasze ręce?

  • 10 lat obecności na rynku – Dekorus to salon łazienek doskonale znany Klientom z całego Mazowsza i nie tylko. Nasze doświadczenie i pasja oznaczają dla Ciebie najwyższą jakość produktów oraz obsługi.
  • Bardzo szeroki wybór nowoczesnych materiałów wykończeniowych: płytek ceramicznych, kabin, wanien, ceramiki i baterii łazienkowych, akcesoriów łazienkowych, drzwi, podłóg… – dzięki nim, nasze projekty nabiorą życia, a w rzeczywistości będą prezentować się dokładnie tak, jak na wizualizacjach.
  • Kreatywny zespół projektantów – nie lubimy schematów i powielanych po wielokroć aranżacyjnych chwytów. Każda łazienka, czy salon, które projektujemy nabierają indywidualnego charakteru – zachwycając nie tylko od pierwszego wejrzenia. Dla nas nie ma znaczenia, czy tworzymy projekty małych łazienek czy przestronnych pokoi kąpielowych – sprostamy każdemu wyzwaniu, dbając, by wnętrze odzwierciedlało Twoje oczekiwania.
  • Nowoczesne metody projektowania łazienki – projekty powstają z wykorzystaniem innowacyjnego oprogramowania komputerowego, z wizualizacjami 3D.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz salon i odkryj zupełnie nowy wymiar projektowania wnętrz!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu