Mieszkanie lub dom jest najważniejszym miejscem dla każdego człowieka. Decydując się na współpracę z Dekorus sprawimy, że będą one dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Specjalizujemy się kompleksowej obsłudze inwestycji od wykonania projektu i doboru odpowiednich materiałów, po realizację prac wykończeniowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Wykonaliśmy już kilkaset realizacji dla klientów indywidualnych. Zaufanie, którym nas obdarzyli, jest potwierdzeniem jakości jaką oferujemy.

Nasza oferta nie dotyczy tylko mieszkań i domów w stanie deweloperskim. Wykonujemy także remonty. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego nawet najtrudniejszego zadania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie na ul. Modlińskiej 383 w Warszawie (ogromny wybór płytek ceramicznych, armatury, ceramiki, podłóg drewnianych, paneli i drzwi) i dołączenia do setek zadowolonych klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Poniżej w skrócie prezentujemy poszczególne etapy współpracy i korzyści z nich wynikające:

 • Spotkanie w salonie – zapraszamy do nas do salonu (ul. Modlińska 383) gdzie podczas rozmowy poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby. Wstępnie wyselekcjonujemy rodziny produktów, którymi są Państwo zainteresowani (np. podłogi drewniane, a panele???, płytki małe, a duże??? drzwi przylgowe, a bezprzylgowe??? etc.). Ustalimy wstępne rozwiązania łazienek, zabudów itp.
 • Przygotowanie wstępnej oferty – po zebraniu niezbędnych informacji podczas spotkania u nas w salonie, w ciągu 14 dni przygotujemy BEZPŁATNĄ, wstępną ofertą uwzględniającą rodziny produktów, rozwiązania o których rozmawialiśmy (na tym etapie nie musimy jeszcze dokonywać ostatecznych wyborów dotyczących materiałów i rozwiązań przestrzennych). Z doświadczenia możemy stwierdzić, że wycena którą przygotujemy będzie bardzo zbliżona do kalkulacji końcowej, wykonywanej w późniejszym etapie.
 • Wybór materiałów –jeśli oferta, którą dla Państwa przygotujemy będzie spełniała Państwa oczekiwania,  przejdziemy do sprecyzowania wyborów dotyczących materiałów wykończeniowych: płytek ceramicznych, ceramiki, armatury łazienkowej, kolorów farb, podłóg, drzwi i innych elementów wyposażenia.
 • Projekty i wizualizacje – w ramach współpracy wykonujemy BEZPŁATNE wizualizacje łazienek w oparciu o płytki ceramiczne, które wcześniej wspólnie wybraliśmy (szczegóły na stronie Projekty (link)). Możemy również polecić projektanta wnętrz, który zajmie się wykonaniem kompleksowego projektu Państwa wymarzonego mieszkania lub domu.
 • Kosztorys –przygotujemy dla Państwa szczegółowy kosztorys prac, uwzględniający wszystkie prace budowlane i materiały wykończeniowe. Na wszystkie elementy wyposażenia otrzymają Państwo atrakcyjne rabaty. Dodatkowo na wszystkie artykuły obowiązuje niższa 8% stawka VAT. Dzięki temu oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne.
 • Harmonogram – opracujemy szczegółowy harmonogram w oparciu o Państwa oczekiwania. Zapewni to kontrolę nad całym procesem realizacji
 • Prace wykończeniowe –na Państwa życzenie oferujemy BEZPŁATNĄpomoc (w ramach umowy)  w odbiorze lokalu od dewelopera. Wskazujemy elementy, które należy poprawić przed podpisaniem  protokołu końcowego. Zarządzamy całym procesem dostaw materiałów, które zostały wybrane, tak aby dotrzymany był harmonogram prac. Nasi fachowi i dokładni pracownicy zapewniają najwyższą jakość prac wykończeniowych. Nad całym zadaniem czuwa koordynator, który dba o dotrzymanie terminu i wysoką jakość wszystkich prac.
 • Płatności i gwarancja –ustalamy w umowie harmonogram płatności dopasowany do postępu prac.  Kwota uwzględniona w umowie jest kwotą ostateczną (ustalona na podstawie przygotowanego kosztorysu) i nie zmienia się w trakcie wykonywania prac (chyba że znaczącej zmianie ulegnie zakres prowadzonych prac). Znają Państwo końcową kwotę realizacji całego zadania (wszystkich materiałów i prac wykończeniowych). Na wszystkie prace udzielana jest gwarancja, dzięki której mogą Państwo bezstresowo użytkować swoje mieszkanie lub dom.

Dzięki współpracy z zaufanymi firmami stolarskimi, możemy wykonać dla Państwa meble na wymiar (kuchnie, szafy wnękowe, meble łazienkowe itp.). Montujemy wszystkie akcesoria i sprzęty np. płyty indukcyjne, osprzęt elektryczny, karnisze itp. Całość mieszkania możemy sprzątnąć, tak aby lokal był gotowy do zamieszkania. Posiadamy także ubezpieczenie OC. Zapraszamy do zapoznania się z zdjęciami z wybranych realizacji, które wykonaliśmy (galeria).

Podsumowując zapewniamy:

 • Bezpieczeństwo dzięki udzielanej gwarancji i kontrolą nad całością zadania
 • Najlepsze jakościowo produkty, od zaufanych producentów
 • Wykwalifikowaną kadrę pracowników
 • Atrakcyjne ceny i dodatkowo niższy podatek VAT 8% na wszystkie produkty
 • Oszczędność czasu – zajmiemy się wszystkim od projektu, przez wybór materiałów w naszym salonie, po przeprowadzenie prac wykończeniowych

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami: dekorus@dekorus.pl | 504 503 162Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu