Wykonawstwo łazienki!

Marzysz o tym, by wnętrze Twojego domu czy mieszkania nabrało niepowtarzalnego charakteru? Planujesz kompleksowy remont łazienki i szukasz specjalistów, którzy zajmą się nim od A do Z? Oczekujesz najlepszych na rynku materiałów wykończeniowych, niebanalnego projektu i precyzyjnego wykonania prac remontowych? Powierz ich realizację w nasze ręce!

Dekorus to więcej niż zwykły salon łazienek. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów z miasta Warszawa i okolic, oferując kompleksowe wsparcie. Doświadczeni projektanci wnętrz, wyspecjalizowana ekipa remontowa i doradcy Klienta z bogatą wiedzą praktyczną w salonie – to sprawia, że wszystkie powierzone nam prace wykończeniowe, remonty łazienek i innych wnętrz kończą się zachwycającym rezultatem. I Ty daj się zaskoczyć – możesz oczekiwać na prawdziwy efekt „wow”!

Wykonawstwo łazienki i więcej

W Dekorus zatroszczymy się o wszystkie detale związane z wykończeniem i aranżowaniem wnętrz. Naszą specjalnością jest przede wszystkim . Zajmiemy się:

  • stworzeniem kompleksowego projektu – z uwzględnieniem Twoich oczekiwań co do designu oraz funkcjonalności wnętrza łazienki i najmodniejszych materiałów wykończeniowych dostępnych na rynku,
  • pomocą w doborze najlepszych materiałów wykończeniowych: markowych płytek ceramicznych i niezawodnych, funkcjonalnych elementów wyposażenia  łazienki – tak, by Twoja łazienka stała się ekskluzywnym pokojem kąpielowym,
  • wykonaniem prac remontowych – nie powierzamy ich w ręce podwykonawców – dysponujemy własnymi, zaufanymi ekipami doświadczonych wykonawców, którzy gwarantują, że wykończenie łazienki jest pod pełną kontrolą.

Wybierając współpracę z nami, stawiasz na fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją. Sprawdź efekty naszej działalności, przeglądając galerię realizacji. A jeśli podoba Ci to, co robimy, odwiedź nasz salon w mieście Warszawa i powierz w nasze ręce aranżację Twoich wnętrz!

Nie boimy się wyzwań – bez względu na to, jak szalony pomysł chcesz zrealizować, zaufaj naszej kreatywności i doświadczeniu.

Skontaktuj się już dziś, by poznać szczegóły!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami: dekorus@dekorus.pl

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu