Płytki industrialne jako sposób wykończenia różnorodnych pomieszczeń

Płytki industrialne, jak sama nazwa wskazuje, są w szczególności przeznaczone do wykańczania wnętrz w stylu loftowym. Z powodzeniem jednak wpasują się również w style nowoczesne czy minimalistyczne. Płytki industrialne charakteryzują się surowością, chłodem i prostotą, a jednocześnie również naturalnością, czasem elegancją i szykiem.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się płytki industrialne? Otóż, wszędzie tam, gdzie można wykorzystać płytki, to znaczy przede wszystkim w kuchniach i łazienkach, a także w przestrzeniach dziennych, biurach, przedpokojach i korytarzach. Płytki industrialne dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Mogą stanowić jedynie część wykończenia danego pomieszczenia i być bazą do tworzenia różnorodnych aranżacji. Mogą być także głównym elementem wnętrza, który skupia na sobie całą uwagę.

DEKORUS – bogaty wybór płytek industrialnych

W ofercie naszego sklepu znaleźć można szereg różnorodnych płytek industrialnych, które z powodzeniem wpasują się w niejedno pomieszczenie – niezależnie od jego przeznaczenia czy stylu. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy obszerną gamę produktów zróżnicowaną pod względem wariantów kolorystycznych, wzorów, wykończeń i rozmiarów. Proponowane płytki industrialne to rozwiązania najwyższej jakości, od znanych i cenionych w branży producentów – wyróżniają się szczególnie solidnością, odpornością i wytrzymałością. Zaspokajają wszelkie potrzeby, spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania, a co najważniejsze – służą z powodzeniem przez wiele lat.

Płytki industrialne – sklep Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą płytek industrialnych. Nasz salon zlokalizowany jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Modlińskiej 383. Do odwiedzenia nas stacjonarnie zachęcamy jednak nie tylko Klientów z Warszawy, lecz również mieszkańców okolicznych miejscowości. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem – telefoniczny lub mailowy.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu