Płytki kuchenne – rodzaje, właściwości i zastosowanie

Kuchnia to serce każdego domu – to właśnie tutaj spędza się większość czasu. Biorąc pod uwagę specyfikę samego pomieszczenia dużą wilgotność oraz narażenie na zabrudzenia, warto sięgnąć po rozwiązania dostosowane do panujących warunków. Płytki kuchenne są rozwiązaniem bezpiecznym, wygodnym i łatwym utrzymaniu czystości. Choć sam wygląd jest ważny i musi pasować do całości aranżacji, to wybierając płytki do kuchni na ścianę czy podłogowe płytki  do kuchni należy kierować się przede wszystkim ich właściwościami.  Na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupu płytek do kuchni? Najważniejsze z nich to:

  • faktura i struktura płytki – im bardziej gładka płytka, tym prostsza w utrzymaniu czystości
  • wielkość płytki – im większa płytka, tym mniej fug, w związku z czym płytka jest łatwiejsza pod względem czyszczenia

DEKORUS – wysokogatunkowe płytki do kuchni

W ofercie naszego sklepu posiadamy obszerną ofertę płytek kuchennych. Wśród proponowanych rozwiązań znaleźć można zarówno płytki do kuchni na ścianę, jak i również doskonale sprawdzające się podłogowe płytki do kuchni. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wiele wariantów kolorystycznych, wzorów i wykończeń wyróżniających się wysokimi parametrami technicznymi. Dostępność wielu różnorodnych płytek kuchennych sprawia, że z pewnością każdy znajdzie rozwiązanie w pełni dopasowane do indywidualnych wymagań i preferencji aranżacyjnych. Wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom i oczekiwaniom zainteresowanych, przedstawiamy wysokogatunkowe płytki do kuchni od najlepszych producentów w branży. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, funkcjonalne, wytrzymałe, odporne i służące z powodzeniem przez wiele lat.

Płytki kuchenne – Warszawa i okolice

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas atrakcyjną ofertą płytek do kuchni. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego DEKORUS zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Modlińskiej 383 lub skorzystania z produktów dostępnych internetowo. W przypadku pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt z naszym zespołem. Zapoznaj się także z ofertą płytek do salonu w Warszawie!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu