Oferujemy szeroki wachlarz stelaży podtynkowych, dedykowanych do nowoczesnych aranżacji łazienkowych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Nasze stelaże podtynkowe są funkcjonalne, żywotne, odporne na odkształcenia i oddziaływania środowiskowe. Gwarantujemy ich wytrzymałość oraz bezawaryjne działanie, a dzięki ulokowaniu instalacji w ścianie także estetyczną prezencję całego pomieszczenia. Jesteśmy doświadczonym producentem rozwiązań łazienkowych, które udostępniamy naszym Klientom w ofercie sklepu jak również w pakiecie usług projektowania i aranżacji łazienek.

Najlepsze stelaże podtynkowe – elegancja i funkcjonalność w Twojej łazience!

Stelaże podtynkowe obsługują toalety wiszące, bidety i inne urządzenia sanitarne. Doskonale wiemy jak wielki wpływ mają na aranżację całego pomieszczenia, dlatego naszym Klientom oferujemy najlepszej jakości stelaże o zróżnicowanych rozmiarach, odmiennej konstrukcji i dodatkowych funkcjach. Wychodzimy naprzeciw potrzebom szerokiego grona odbiorców – firm wykończeniowych, aranżerów łazienek, inwestorów, a także odbiorców prywatnych.

Nasze stelaże podtynkowe sprawdzą się świetnie w aranżacjach designerskich i minimalistycznych, w których liczy się estetyczne wykończenie i elegancja. Są też trafionym wyborem w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu, a także podwyższonym standardzie higieny. Oferowane stelaże podtynkowe zostały starannie wykonane, przy użyciu materiałów odpornych na procesy korodowania, a wybrane modele zostały wzmocnione środkami przeciwkorozyjnymi. Stelaże podtynkowe działają płynnie i automatycznie, a dostęp do mechanizmu uzyskujemy poprzez zdemontowanie przycisku.

Stelaże podtynkowe w naszej ofercie

Ofertę stelaży podtynkowych kierujemy do wszystkich odbiorców prywatnych i biznesowych, niezależnie od ich lokalizacji oraz indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie z pewnością znajdą się warianty odpowiadające Państwa oczekiwaniom, najlepiej dopasowane do miejsca montażu i wolnej przestrzeni. Gwarantujemy ich natychmiastową dostępność oraz gotowość do wysyłki, konkurencyjne stawki i pełne wsparcie naszego sztabu doradców. Zapraszamy do składania zamówień już teraz!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu