Oferujemy parawany nawannowe dedykowane do szerokiego grona urządzeń sanitarnych. Za ich pomocą możemy przekształcić wannę w prysznic, korzystając z niej w sposób szybki, oszczędny i ekologiczny. W naszej ofercie znalazły się: parawany nawannowe składane, parawany nawannowe harmonijkowe, parawany nawannowe przesuwne oraz usługa wykonania prawanów nawannowych na wymiar. Jest to doskonały pomysł na aranżację nowej łazienki, odświeżenie dotychczasowego wyglądu lub zupełną metamorfozę pomieszczenia.

Parawany nawannowe składane i harmonijkowe

Najczęstszym wyborem są parawany nawannowe składane, które udostępniamy w różnych wariantach, rozmiarach i wykończeniu. Doskonale sprawdzają się w łazienkach o ograniczonym metrażu oraz urządzonych w stylu minimalistycznym. Transparentność parawanu działa na korzyść całej aranżacji pomieszczenia – nie przytłacza go, podkreśla higieniczną czystość oraz wnosi nieco porządku. Polecamy zwrócić uwagę na sposób wykończenia profili, które mogą stać się idealnym uzupełnieniem łazienkowej stylistyki.

Oferujemy także parawany nawannowe składane harmonijkowe, łatwe w obsłudze, wytrzymałe i kompaktowe. Składanie i rozkładanie parawanu nie angażuje dodatkowej przestrzeni co czyni je wyborem trafionym w przypadku niewielkich łazienek. Mogą stać się elementem wyposażenia łazienki domowej, jak również lokali komercyjnych, o wysokim standardzie.

Parawany nawannowe przesuwne

Klientom poszukującym sprawdzonych i solidnych rozwiązań polecamy parawany nawannowe przesuwne, dedykowane do niemal wszystkich łazienkowych aranżacji. Udostępniamy zestawy zawierające solidne systemy mocowania, gwarantujące długą wytrzymałość oraz odporność parawanów na upływ czasu, oddziaływania środowiskowe i wielokrotnie przesuwanie. Nasi doradcy chętnie pomogą odnaleźć parawan przesuwny najlepiej dopasowany do rozmiaru wanny, możliwości aranżacyjnych w Państwa łazience oraz indywidualnych oczekiwań.

Parawany nawannowe na wymiar

Jesteśmy specjalistami w branży sanitarnej, której najlepsze rozwiązania zgłębiamy od lat. Naszym Klientom oferujemy możliwość wykonania parawanów nawannowych na wymiar zgodnie z indywidualnie zgłoszonym projektem. Oferujemy też pomoc w ramach stworzenia całościowego projektu aranżacji Państwa pomieszczenia, w którym uwzględnimy obecność wybranego systemu parawanów. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne stawki, natychmiastową dostępność całego asortymentu oraz fachowe wsparcie ekipy produktowo-projektowej. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych już teraz!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu