Bateria umywalkowa do każdej łazienki – w naszej ofercie

W każdej łazience musi znaleźć się umywalka oraz dedykowana do jej obsługi bateria. Rodzaj baterii zależy od typu umywalki jak i sposobu wykonania instalacji doprowadzającej wodę. W naszej ofercie znalazły się rozmaite wersje baterii umywalkowych, dopasowane do montażu na umywalce jak i pod tynkiem. Doskonale wiemy jak ważny wpływ ma bateria na ekspozycję umywalki oraz jej estetykę. Dlatego oferujemy Państwu zarówno baterie sztorcowe, o krótkiej wylewce i kompaktowych rozmiarach, jak i warianty designerskie, wykończone w sposób estetyczny, o atrakcyjnym kształcie i niestandardowej konstrukcji.

Dysponujemy bateriami o różnym kształcie wylewki, sposobie uruchamiania upływu, wykończeniu oraz typie powierzchni. Wśród oferowanych baterii umywalkowych znajdą Państwo modele doskonale dopasowane do łazienek ekskluzywnych, hotelowych, jak również do łazienek niewielkich rozmiarów oraz pomieszczeń gospodarczych.

Baterie umywalkowe. Najlepszy wybór i kompleksowe doradztwo

Branża urządzeń sanitarnych nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy, regularnie eksplorujemy wszelkie nowości udostępniane przez producentów krajowych i zagranicznych. Do naszej oferty włączamy wyłącznie najlepiej wykonane i solidne baterie umywalkowe, dając gwarancję na ich sprawne działanie przez długi okres czasu. Z powodzeniem zaopatrujemy Klientów prywatnych oraz biznesowych, dostarczając im baterie umywalkowe i inne elementy armatury łazienkowej do lokali mieszkalnych, komercyjnych i noclegowych.

Wszystkich zainteresowanych Klientów zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do odwiedzin w naszym salonie stacjonarnym w Warszawie. Chętnie pomożemy Państwu dobrać elementy wykończenia łazienki, w tym baterie umywalkowe najlepiej dopasowane do wystroju pomieszczenia.

Nasz stab doradców jest do Państwa usług. Chętnie przedstawimy szczegóły oferowanych baterii oraz zaproponujemy najlepsze warunki współpracy. Wszystkie baterie umywalkowe są dostępne w konkurencyjnych stawkach oraz dostępne od ręki. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień na interesujące Państwa modele. Zapoznaj się także z naszą ofertą baterii wannowej podtynkowej!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu