Płytki heksagonalne – uniwersalność, ponadczasowość i wyjątkowy styl

Płytki heksagonalne to płytki w kształcie sześciokąta, które swoim wyglądem przypominają plaster miodu. Zaraz obok trójkątów czy kwadratów, heksagon zajmuje równie wysoką pozycję najchętniej wybieranych rozwiązań aranżacyjnych do przestrzeni o różnorodnych stylach wykończenia. Płytki heksagonalne cieszą się szczególnym zainteresowaniem ze względu na swoją uniwersalność. Z powodzeniem bowiem wykorzystać je można w pomieszczeniach o charakterze retro, nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich, rustykalnych czy industrialnych.  

W jakich wnętrzach sprawdzą się płytki heksagonalne?

Płytki heksagonalne świetnie sprawdzają się nie tylko w kuchniach i łazienkach, lecz również w przedpokojach, korytarzach a nawet przestrzeniach dziennych. Ciekawym rozwiązaniem jest nie tylko położenie płytek w kształcie sześciokąta na części powierzchni, na przykład między szafkami kuchennymi a blatem, pod prysznicem czy jako obudowę wanny, lecz również wykorzystanie ich na podłogach i całych ścianach. Płytki heksagonalne dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Roślinne ornamenty, geometryczne wzory, jednolite, wielobarwne, marmuropodobne, drewnopodobne… ich oryginalne kształty oraz dostępność wielu kolorów i wykończeń płytek heksagonalnych sprawiają, że tworząc aranżacje można wykreować nieskończenie wiele niepowtarzalnych wzorów. 

Oferujemy płytki heksagonalne najwyższej jakości

W sklepie DEKORUS znaleźć można obszerną i zróżnicowaną pod względem dostępnych wariantów kolorystycznych, wzorów i wykończeń ofertę płytek heksagonalnych. Dbając o zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, do dyspozycji oddajemy wysokogatunkowe produkty od znanych i cenionych w branży producentów. Proponujemy płytki heksagonalne, które wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, w tym jakością, solidnością i precyzją wykonania, odpornością i wytrzymałością. To w efekcie zapewnia komfort użytkowania oraz niezwykle bogate walory estetyczne przez wiele lat.

Płytki heksagonalne – Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą płytek heksagonalnych. W tym celu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Modlińskiej 383. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami:

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu