Do stworzenia kabiny prysznicowej lub wydzielenia potrzebnej na nią przestrzeni konieczne będą drzwi prysznicowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tych elementów, o zróżnicowanym rozmiarze, sposobie otwierania, wykończeniu i estetyce. Nadają się do montażu w posiadanych przez Klientów kabinach prysznicowych lub też samodzielnego zaaranżowania kabiny typu walk-in. Gwarantujemy pełną szczelność naszych wyrobów, odporność na wpływ wilgoci, oddziaływania mechaniczne i intensywne użytkowanie. Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z całej Polski poszukujących najlepszej jakości drzwi do kabiny prysznicowej.

Drzwi prysznicowe przesuwne i inne warianty

Największą popularnością cieszą się drzwi prysznicowe przesuwne, łatwe w użytkowaniu, funkcjonalne, nieabsorbujące dodatkowej przestrzeni w trakcie wchodzenia i wychodzenia z kabiny. Doskonale sprawdzą się w łazienkach kompaktowych, o ograniczonym metrażu, a także w aranżacjach nowoczesnych, eleganckich i komercyjnych. Oferujemy drzwi prysznicowe przesuwne w szerokiej palecie rozmiarów oraz wykończone za pomocą estetycznych systemów profili, o różnej kolorystyce i stylu.

Drzwi do kabiny prysznicowej sprzedajemy w zestawach zawierających elementy montażowe, maskownice, uchwyty. Naszym Klientom chętnie pomagamy w doborze najlepiej dopasowanego do ich potrzeb zestawu. Wszystkie oferowane produkty zostały wykonane z tworzyw odpornych na wilgoć, wielokrotne mycie i uszkodzenia mechaniczne. W wybranych modelach zastosowano dodatkowe wzmocnienia antykorozyjne.

Najlepsze drzwi do kabiny prysznicowej – elegancja i funkcjonalność w Twojej łazience!

Od wielu lat specjalizujemy się w branży sanitarnej, której najlepsze rozwiązania udostępniamy w naszej ofercie. Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanemu zapotrzebowaniu naszych Klientów, oferując im drzwi do kabiny prysznicowej w różnym przedziale cenowym, standardzie wykonania i przeznaczeniu. Z łatwością pomożemy dobrać komplet dopasowany do wymogów prywatnej łazienki, lokalu noclegowego lub pomieszczeń sanitarnych o podwyższonym standardzie higieny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi drzwiami prysznicowymi przesuwnymi oraz do składania zapytań ofertowych. Nasi doradcy są gotowi nieść pomoc w ramach wyboru najlepiej dopasowanego systemu drzwi, jak również przygotować kompleksowy projekt aranżacji Państwa łazienki. Oferujemy przy tym pełną dostępność naszego asortymentu, konkurencyjne stawki cenowe oraz przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu