Kabina prysznicowa – funkcjonalne rozwiązania w Twojej łazience

Prysznice to najczęściej wybierane rozwiązania do łazienek. Za tym wyborem przemawia przede wszystkim wygoda, która obejmuje oszczędność czasu – nie tylko na samym użytkowaniu, lecz także na utrzymaniu czystości. Warto również zauważyć, że prysznice łazienkowe to nie tylko niezwykły komfort. Biorąc pod uwagę częstotliwość użytkowania, kabiny prysznicowe to także bezpieczeństwo i ekologia, która pozwala zmniejszyć zużycie wody, a co za tym idzie, obniżyć również rachunki i zaoszczędzić pieniądze.

Jaką kabinę prysznicową wybrać?

Wybór konkretnej kabiny prysznicowej uzależniony jest głównie od wielkości łazienki. W pomieszczeniach małych, gdzie ilość miejsca jest znacznie ograniczona, sprawdzą się kabiny prysznicowe z przesuwnymi drzwiami. Dodatkową przestrzeń zapewnić może również zrezygnowanie z brodzika i zastosowanie kabiny z drzwiami składanymi, jednak wówczas pamiętać trzeba o dobraniu odpowiedniego odpływu liniowego.

W przypadku większych wnętrz nie ma ograniczeń co do zastosowanych rozwiązań – wszystko zależy od indywidualnych preferencji przyszłych użytkowników. Wówczas zdecydować się można zarówno na bezbrodzikową kabinę prysznicową z odpływem liniowym, jak również na wersję z klasycznym brodzikiem. To czy prysznic będzie prostokątny, kwadratowy, czy półokrągły w znacznej mierze zależy od kształtu pomieszczeń i układu elementów wyposażenia łazienki. Nasi Klienci mogą wybierać między wieloma sprawdzonymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami kabin prysznicowych. Mogą to być zarówno drzwi wnękowe jak i kompletna dwu- lub trójścienna kabina. Z kolei drzwi do przestrzeni prysznicowej mogą być łamane, przesuwne lub rozwierne i otwierać się na zewnątrz lub do środka kabiny. Ciekawym rozwiązaniem, które cieszy się stałym zainteresowaniem są kabiny prysznicowe walk in, które składają się jedynie ze szklanej ścianki, bez drzwi. Tego typu kabiny nie zamykają wyraźnie przestrzeni prysznicowej, przez co optycznie powiększają przestrzeń łazienki.

DEKORUS – bogaty wybór różnorodnych  kabin prysznicowych

Zdając sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych Klientów, do dyspozycji oddajemy zróżnicowaną pod względem wariantów, wykończeń i rozmiarów ofertę pryszniców łazienkowych. Proponujemy szereg nowoczesnych kabin prysznicowych, które wyróżniają się szczególnie wysoką jakością, solidnością, odpornością i wytrzymałością. W efekcie zapewniają swoim użytkownikom podwyższony komfort i wygodę oraz służą bezawaryjnie przez wiele lat, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Kabiny prysznicowe – Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się proponowaną gamą produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Modlińskiej 383. Tutaj można zasięgnąć porady ekspertów oraz z bliska przyjrzeć się dostępnym rozwiązaniom i kabinom prysznicowym, zamontowanym na ekspozycji w kilkudziesięciu przykładowo zaaranżowanych przestrzeniach łazienkowych.

Zapraszamy!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu