Płytki rustykalne – doskonałe uzupełnienie rustykalnych wnętrz

Styl rustykalny we wnętrzach kojarzy się z przytulną atmosferą i sielskim wyglądem, uzupełnionym naturalnymi dodatkami. Wykorzystanie w pomieszczeniach płytek rustykalnych bez wątpienia pomaga spotęgować wrażenie ciepła i domowego klimatu. Gdzie najlepiej sprawdzą się płytki rustykalne? Jak zaplanować aranżację, aby była w pełni zadowalająca?

Otóż, płytki rustykalne najchętniej wykorzystywane są w takich pomieszczeniach jak kuchnie i łazienki, jednak coraz częściej spotkać się można z nimi w pokojach dziennych, przedpokojach czy korytarzach. Dostępne rozwiązania można podzielić na dwie podstawowe grupy:

  • płytki rustykalne na podłogę – to rozwiązanie, które skutecznie może odmienić charakter danego pomieszczenia. Imitacja drewna czy kamienia, geometryczne lub botaniczne wzory – to tylko kilka z dostępnych rodzajów płytek rustykalnych. Wśród oferowanych rozwiązań można znaleźć wiele ciekawych wzorów i barw, co daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne,
  • płytki rustykalne ścienne – znajdują swoje zastosowanie jako akcent na jednej ze ścian, na przykład w przestrzeniach między blatem a szafkami kuchennymi, jako obudowa wanny, czy ściana w prysznicu. Mogą być również wykorzystane do stworzenia ciekawego, niepowtarzalnego wzoru.

DEKORUS – stylowe płytki rustykalne najwyższej jakości

Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znaleźć można zarówno ścienne płytki rustykalne, jak również płytki rustykalne na podłogę. Dysponujemy płytkami rustykalnymi w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych, kształtach, rozmiarach i wykończeniach. Zróżnicowana oferta zaspokaja wszelkie potrzeby i nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów. Proponujemy wysokogatunkowe płytki rustykalne od znanych i cenionych w branży producentów, które wyróżniają się wysokimi parametrami, takimi jak solidność wykonania, odporność, wytrzymałość oraz łatwość utrzymania i pielęgnacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że oferowane produkty z powodzeniem służyć będą przez wiele lat.

Płytki rustykalne – Warszawa i okolice

Szukasz oryginalnych ściennych płytek rustykalnych? A może wyjątkowych płytek rustykalnych na podłogę? Chcesz zasięgnąć porady eksperta? Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce przy ul. Modlińskiej 383. Do bliższego zapoznania się z ofertą zachęcamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko mieszkańców Warszawy, lecz również okolicznych miejscowości. Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu