Płytki patchworkowe, czyli kolorowe aranżacje wnętrz

Płytki patchworkowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem od wielu sezonów. Wyróżniają się charakterystycznymi roślinnymi ornamentami, a obecnie najczęściej także geometrycznymi wzorami, które doskonale uzupełniają wnętrza i aranżacje o różnorodnym charakterze. Kolorowe kafelki w stylu patchwork swoim wyglądem nawiązują do płytek marokańskich, hiszpańskich i portugalskich. Wśród proponowanych rozwiązań znaleźć można również te znacznie bardziej stonowane, w odcieniach szarości, zgaszonej zieleni, brązu, czy beżu.

W jakich pomieszczeniach kafelki w stylu patchwork sprawdzą się najlepiej? Jak je ułożyć by efekt końcowy był w pełni zadowalający?

Płytki patchworkowe doskonale sprawdzają się zarówno w kuchniach i łazienkach, jak również w pokojach dziennych, przedpokojach i korytarzach. Podczas aranżowania danej przestrzeni ściennej lub podłogowej, warto pamiętać o tym, że kafelki w stylu patchwork są niezwykle ozdobne i oryginalne. Zachowanie umiaru w tym przypadku będzie więc najlepszym rozwiązaniem. By uniknąć efektu chaosu i nadmiaru, płytki patchworkowe warto dopasować kolorem do pozostałych elementów pomieszczenia oraz położyć je jedynie na część powierzchni ściany czy podłogi, na przykład w przestrzeni kuchennej między blatem a górnymi szafkami, w łazience pod prysznicem czy na niewielkiej podłodze w przedpokoju.

DEKORUS – oferujemy obszerną gamę kafelek w stylu patchwork

Zdajemy sobie sprawę z wszelkich oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, dlatego też proponujemy ofertę płytek patchworkowych zróżnicowaną pod względem dostępnych wariantów kolorystycznych, wzorów, wykończeń i formatów. Oferujemy produkty wysokogatunkowe, od najlepszych producentów i dostawców w branży. Przedstawiamy kafelki w stylu patchwork, które wyróżniają się szczególnie wysoką jakością, solidnością i precyzją wykonania, a także odpornością i wytrzymałością – a to wszystko w atrakcyjnych cenach.

Płytki patchworkowe – Warszawa i okolice

Jesteś zainteresowany kaflami w stylu patchwork? Szukasz oryginalnych rozwiązań dla Twojego mieszkania lub domu? Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą płytek patchworkowych. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Modlińskiej 383. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie. W przypadku pytań czy wątpliwości można skontaktować się z nami również telefonicznie lub mailowo.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu