Bateria podtynkowa prysznicowa – najlepszy wybór do Twojej łazienki

Oferujemy Państwu baterie podtynkowe prysznicowe, dedykowane do różnych typów kabin prysznicowych. Warianty podtynkowe cieszą się dużą popularnością z uwagi na ich estetyczny wygląd, schludność oraz niewielki rozmiar. Większość elementów montażowych i przyłączy znajduje się pod poziomem tynku. Dzięki temu baterie nadają się idealnie do aranżacji w lokalach nowoczesnych, minimalistycznych i komercyjnych.

Dbamy o zróżnicowanie naszej oferty, w której znalazły się niemal wszystkie typy baterii podtynkowych prysznicowych. Oferujemy warianty wykonane z różnych materiałów, wykończone na połysk lub matowo oraz wyposażone w różnego typu dysze, uchwyty i wylewki. Regularnie uzupełniamy nasz asortyment o najciekawsze modele baterii podtynkowych prysznicowych, pochodzących od najbardziej uznanych polskich i zagranicznych producentów.

Bateria podtynkowa prysznicowa w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych

Nasza oferta odpowiada na zapotrzebowanie odbiorców prywatnych i biznesowych. Z powodzeniem zaopatrujemy firmy usługowe i komercyjne w systemy baterii podtynkowych, dedykowanych do najbardziej ekskluzywnych łazienek. Z chęcią przygotujemy także projekt całego pomieszczenia, uwzględniając w nim urządzenia sanitarne oraz dopasowane do nich baterie.

Baterie podtynkowe prysznicowe warto wybierać do kabin z niskim brodzikiem lub zupełnie go pozbawione, do kabin typu „walk-in”, a także kabin o niewielkiej powierzchni. W naszym asortymencie znalazły się baterie o różnym kształcie oraz sposobie uruchamiania, które z pewnością świetnie sprawdzą się w Państwa łazienkach.

Osoby zainteresowane bateriami podtynkowymi prysznicowymi zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy Państwu odnaleźć baterię idealnie dopasowaną do konkretnej kabiny prysznicowej jak również aranżacji całego pomieszczenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w Warszawie, w naszym salonie stacjonarnym, gdzie mogą Państwo bezpośrednio zapoznać się z oferowanym asortymentem. Gwarantujemy natychmiastową dostępność wszystkich naszych baterii, atrakcyjne stawki cenowe oraz fachową pomoc naszego sztabu doradców. Zapoznaj się z naszą ogólną ofertą baterii łazienkowych!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu