Projektowanie

 • Projekty łazienek

  Zobacz więcejZwiń

 • Kompleksowe projektowanie wnętrz

  Zobacz więcejZwiń

 • Konsultacje

  Zobacz więcejZwiń

 • Galeria

  Zobacz więcejZwiń

Profesjonalne projektowanie łazienek


Łazienka to jedno z podstawowych pomieszczeń domowych, które powinno wyróżniać się nie tylko odpowiednią estetyką, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Żeby tak było, konieczny jest właściwy projekt łazienki, uwzględniający połączenie tych dwóch elementów. Projektowanie łazienki wymaga odpowiedniej, specjalistycznej wiedzy, dlatego tę kwestię lepiej powierzyć specjalistom. Firma Dekorus wykonuje profesjonalne projekty łazienek dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.


Projekty łazienki od podstaw


Specjaliści firmy Dekorus zajmują się projektowaniem wnętrza od podstaw. Początkowym i najważniejszym etapem są oględziny pomieszczenia wraz z przedstawieniem przez klienta jego wizji. Osobista wizyta u klienta jest istotna ze względu na możliwość konfrontacji wizji z rzeczywistością i określenia, czy projekt łazienki lub wyobrażenie na jego temat są możliwe do realizacji. Pomoc oferujemy także klientom, którzy nie mają żadnego pomysłu na aranżację wnętrza. W takim przypadku zwykle sięgamy po już zrealizowane projekty łazienek, które możemy wykorzystać jako inspirację lub dostosować do potrzeb konkretnego wnętrza. Na etapie przygotowywania projektu nasi specjaliści wykonują również wizualizację łazienki, która pokazuje, jak będzie wyglądało wnętrze po zakończeniu wszystkich prac. Dzięki temu podjęcie ostatecznych decyzji aranżacyjnych jest znacznie łatwiejsze.


Projekty łazienek realizowane są według specjalnego harmonogramu, dzięki czemu klient znacznie łatwiej może skontrolować czy wszystko idzie zgodnie z planem.


Nowoczesne łazienki – projekty uwzględniające najnowsze rozwiązania rynkowe


Firma Dekorus proponuje asortyment najwyższej jakości, który wykorzystywany jest przy realizacji wszystkich projektów. Klienci mają możliwość wyboru:


• płytek ceramicznych,
• wyposażenia łazienki, do którego zaliczają się wanny, kabiny prysznicowe, toalety, baterie łazienkowe itp.,
• drzwi wewnętrznych,
• podłóg winylowych i płytek drewnopodobnych.

Coraz częściej projekty łazienek uwzględniają nietradycyjne rozwiązania. Idealnym przykładem jest wymieniona wyżej podłoga winylowa, która swoim wyglądem przypomina naturalne drewno. W ostatnich latach wielu klientów decydowało się na projekt łazienki z wykorzystaniem paneli winylowych Quick Step, które są idealną bazą do stworzenia łazienki niezależnie od wybranego stylu.


Projekty łazienek – Warszawa


Salon łazienkowy Dekorus znajduje się przy ul. Modlińskiej 383 w Warszawie. Działamy od poniedziałku do soboty – informacje dotyczące godzin otwarcia oraz dokładnej lokalizacji znajdują się w zakładce „Kontakt”.


Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej placówki, gdzie znajduje się specjalna przestrzeń wystawowa. Klienci mają w niej możliwość osobistego obejrzenia większości oferowanych produktów, dzięki czemu ich wybór jest znacznie łatwiejszy. W przypadku zainteresowania konsultacją z naszymi specjalistami zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, który umożliwi ustalenie terminu Państwa wizyty.