Sprzedaż

Niemal 1000 m2powierzchni wystawowej, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, dogodne godziny otwarcia oraz profesjonalny i zawsze przyjazny personel sprawiają, że Dekorus to jeden z najchętniej wybieranych przez klientów salonów sprzedaży. Z naszej oferty korzysta cała Warszawa  i okolica.

Niezależnie od tego, czy planujesz remont mieszkania, czy domu, czy potrzebne Ci wyposażenie łazienki i glazura, czy nowe drzwi lub panele podłogowe, w Dekorus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby szybko i profesjonalnie przeprowadzić każdy remont.

W asortymencie posiadamy:

- wysokiej jakości wyposażenie łazienek,
- glazurę w najmodniejszych wzorach i kolorach.
- drzwi wewnętrzne w najnowszych modelach,
- oryginalne podłogi drewniane,
- panele podłogowe o podwyższonej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Naszą specjalnością jest wyposażenie łazienek. Posiadamy bogaty wybór produktów i materiałów wykończeniowych do łazienek i toalet renomowanych producentów. W sprzedaży m.in.: glazura, wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, baterie łazienkowe, toalety oraz akcesoria.

Interesuje Cię designerskie wyposażenie łazienki?
Albo wysokiej jakości glazura w modnych wzorach i kolorach?
A może drewniana podłoga?

Odwiedź Salon Dekorus. Znajdziesz nas przy ulicy Modlińskiej 383 (Warszawa).
Czekamy na Ciebie 7 dni w tygodniu. Obok wysokiej jakości materiałów wykończeniowych oferujemy profesjonalne usługi projektanckie oraz wykonawstwo. Z nami Twój remont będzie szybki i prosty!